O nás

Společnost HIGHTECH-OIL je oficiální dovozce a distributor motorových olejů a různých maziv německé značky ROWE.
Naše společnost působí celorepublikově a to na všech obchodních úrovních.


 

Důvod, proč tohle děláme je, že jsme přesvědčeni, že značka ROWE nabízí prvotřídní kvalitu.

Jsme agilní a přizpůsobiví, abychom byli schopni pružně reagovat na požadavky zákazníků v dynamickém tržním prostředí. Zboží dodáváme nejen automobilovým servisům, autodopravcům, velkoobchodům, ale i koncovým zákazníkům, kteří si zboží mohou nakoupit maloobchodně. Zákazník je pro nás číslo jedna a jsme vždy připraveni jejich potřebám, ať jsou jakkoliv náročné.

Jako hodnotově orientovaná společnost si zakládáme na dlouhodobých obchodních vztazích založených na férové ​​a respektující vzájemné interakci.
Nově založená společnost HIGHTEC-OIL s.r.o. navazuje na více něž 20 let našich zkušeností z automobilového odvětví a můžeme s jistotou tvrdit, že jsme v tomto oboru profesionálové.

Team Radka Neveselého

Mezi naše činnosti patří také sponzorství závodního teamu Radka Neveselého, který se účastní oblíbených závodů ČMPR (českomoravský pohár rallye). Radek jezdí vozem Seat Leon Cupra, 2,0 TSI o výkonu 206 kW, které si sám postavil. Závodní auto jezdí ve skupině A5 (2WD) a díky jeho píli a naší podpoře je skvělé, že závodník časově zasahuje do skupiny A4 (4WD), proto má závodní tým velký ohlas nejen v oblasti motosportu a svých fanoušků, ale i u novinářů. Díky skvěle zvládnutému mazacímu plánu od ROWE má závodní team v čele s Radkem Neveselým skvělé úspěchy za sebou a věříme, že další úspěchy je jistě ještě čekají.

O společnosti ROWE

 

RODINNÝ PODNIK S BUDOUCNOSTÍ

Od malého výrobce po mezinárodní skupinu ROWE

ROWE je synonymem pro vysoce kvalitní maziva „Made in Germany“ od roku 1995 a nabízí kompletní sortiment, který je dostupný ve více než 80 zemích. Společnost samotná je stejně rozmanitá jako jejich produktové portfolio.

Díky své vášni pro jejich produkty podává kolem 300 zaměstnanců ROWE každý den špičkový výkon. Protože jsou to lidé v ROWE, kteří dělají společnost tím, čím je: jejich nasazení, jejich know-how a jejich ochota každý den překonávat hranice toho, co je možné, jsou základem jejich úspěchu.

ROWE nabízí kompletní sortiment s vysokou úrovní vertikální integrace, vyrobený v auditovaných, udržitelných procesech. Zaměřují se na motorové oleje a zimní chemikálie pro automobilový průmysl a nabízí také maziva pro širokou škálu dalších uplatnění. Produkty ROWE každý den přesvědčují svými vynikajícími vlastnostmi více a více lidí.

Nejmodernější továrna na maziva v Evropě

Hlavní továrna ROWE ve Wormsu, která byla otevřena v roce 2014, byla od počátku navržena a postavena s ohledem na udržitelnost. To se projevuje mimo jiné ve více než 65 km potrubí. Takzvané „vyhrazené linky“ se u ROWE používají výhradně pro konkrétní produkt – tím šetří životní prostředí nespočetné proplachování potrubí, které by jinak bylo nutné.
V továrně ROWE vyrábí elektřinu významnou měrou z fotovoltaického systému a kombinované výroby elektřiny a tepla. Odpadní teplo z vnitřních kotlů se využívají k výrobním procesům a k vytápění továrních budov. To je tak efektivní, že se ve výrobě obejdou bez přídavného topného systému.

Výroba kompenzovaná CO 2

 

Moderní systém řízení procesů a výroba, která je od roku 2017 kompletně kompenzována CO 2, charakterizuje také závod ROWE ve Wormsu. Prostřednictvím řady opatření již dokázali výrazně snížit naše emise CO 2. Ale to jim nestačí: Všechny nevyhnutelné emise kompenzují podporou různých projektů udržitelnosti, které jsou certifikovány podle celosvětově uznávaného zlatého standardu.
S jejich kontejnery jednají také udržitelně. Kontejnery jsou vyrobeny z přibližně 20 procent recyklátu. Navíc jsou vyráběny v blízkosti jejich výrobních zařízení, takže se vyhnou dlouhým přepravním trasám. Společnost ROWE je také certifikována dle norem DIN EN ISO 14001 a DIN EN ISO 50001.

 Máte dotazy? Kontaktujte nás:

+420 731 472 764 | office@hightec-oil.cz